Zadzwoń do nas! +48 604 614 026

klimatyzacja, klimatyzatory HAIER - 3 lat gwarancji

Historia firmy HAIER

Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. Założony w 1984 r. w chińskim Quingdao Haier od początku swego istnienia wspierał dążenia Klientów do zrównoważonego, zdrowego rozwoju poprzez innowacyjne rozwiązania. Z małej, lokalnej fabryki, na przestrzeni lat wyrosła globalna firma- Grupa Haier, z obrotem ponad 24,2 mln USD w 2011 roku. Zatrudnia ona ponad 80.000 pracowników i posiada klientów w ponad 100 krajach na całym świecie. Na podstawie 3-letnich badań statystycznych, w 2011 roku Haier został uhonorowany tytułem największej na świecie firmy produkującej sprzęt AGD (źródło: Euromonitor).

Haier postawił sobie za cel stworzenie otwartego, innowacyjnego systemu wsparcia rozwoju marki i rynku. Do 2011 r. firma Haier złożyła 12.318 wniosków patentowych, a sama autoryzowała 8.350 patentów. Ponadto firma uczestniczyła w opracowywaniu 77 norm międzynarodowych, z których 27 zostało opublikowanych i wdrożonych. Dzięki tym działaniom Haier jest liderem na rynku AGD, a także wyznacza trendy w tej branży na całym świecie.

My jako firma Haier mamy cel dostarczać Klientom rozwiązania ułatwiające i poprawiające komfort codziennego życia. Poświęcamy się dla budowania naszej organizacji, planowania, prowadzenia badan badawczo-rozwojowych, marketingu etc., aby spełniać specjalne wymaganie rynku. Tak więc w przypadku rozwiązań klimatyzacyjnych skupiamy nasze wysiłki w oferowaniu naszym Użytkownikom, Instalatorom oraz Klientom bardziej przyjaznych środowisku naturalnemu rozwiązań. Dzięki takiej strategii wykorzystujemy nasze lokalne centra projektowe w Niemczech, Francji, Japonii etc. do badania potrzeb Klientów. Po otrzymaniu informacji z rynków lokalnych nasze centrum badawczo-rozwojowe w Chinach rozpoczyna prace nad rozwojem, testowaniem i szkoleniem związanym z produktami/rozwiązaniami w koordynacji z naszymi lokalnymi obiektami badawczo-rozwojowymi.