Zadzwoń do nas! +48 604 614 026

Informacje o firmie kliWenTech

kliWenTechDziesięć lat doświadczeń setki zrealizowanych projektów to bagaż sporych doświadczeń którymi chętnie się z wami podzielimy jeśli postanowicie nam zaufać . Realizując zlecenia staramy się drobiazgowo rozeznać państwa potrzeby aby efekt którego się spodziewacie był optymalny , a koszty do zaakceptowania . W tym celu dobieramy dla każdego projektu po kilka przykładów urządzeń różnych producentów (zarówno z górnej jak też „z niższych półek”).

Nigdy nie proponujemy jedynego słusznego wyboru. Zawsze staramy się rzeczowo przedstawić wady i zalety każdego z urządzeń , czy też rozpatrywanych systemów. Posiadamy wysokie kwalifikacje oraz potrzebną wiedzę techniczną i doświadczenie .Doskonale zdajemy sobie sprawę z dynamiki rozwoju branży dlatego też stale doszkalamy naszą kadrę. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta handlowa była stale możliwie szeroka (w tym celu na bieżąco monitorujemy rynek). Stale współpracujemy z największymi importerami urządzeń chłodniczych,klimatyzacyjnych,wentylacyjnych. Blisko współpracujemy również z firmami konkurencyjnymi dzieląc się naszym doświadczeniem pytamy innych -dzięki takiej polityce uniknęliśmy wielu błędów , których nie uniknęli nasi kooperanci.

Prace montażowe staramy się prowadzić w sposób jak najmniej uciążliwy. W tym celu drobiazgowo rozpatrujemy trasy rurociągów, czy też miejsca mocowania elementów instalacji .Szczególną uwagę zwracamy na ograniczenie zanieczyszczeń w miejscu naszych prac. W tym celu wykonując otwory technologiczne standardowo stosujemy odciąganie pyłów w miejscu pracy. Staramy się zawsze stosować wysokie standardy estetyczne w wykonywaniu naszych instalacji. W doborze urządzeń oprócz parametrów użytkowych zawsze bierzemy pod uwagę takie cechy jak :głośność montowanych urządzeń, klasę energetyczną ,gabaryty czy wagę urządzenia.

Stawiając sobie wysokie wymagania mamy nadzieję zapracować na państwa zaufanie. KLIWENTECH to nazwa którą warto zapamiętać jeśli stawiacie państwo wysokie wymagania zarówno urządzeniom ,ale przede wszystkim jakości trwałości i estetyce wykonania instalacji.

Certyfikaty