Zadzwoń do nas! +48 604 614 026

Centralki z odzyskiem ciepła (rekuperatory) SALDA

"Zawsze świeże powietrze!"
UAB SALDA jest europejskim liderem w dziedzinie produkcji i wdrażania urządzeń wentylacyjnych z ponad 22-letnim doświadczeniem. Firma SALDA jest producentem szerokiej gamy urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. W początkowym okresie UAB SALDA importowała większość sprzedawanych przez siebie urządzeń. Jednak dzięki ciężkiej pracy, wysoko wyspecjalizowanej kadrze inżynierskiej oraz uporowi w dążeniu do rozwoju firmy, dzisiaj jest największym producentem urządzeń wentylacyjnych na terenie Państw Nadbałtyckich i jednym z największych na terenie Unii Europejskiej. UAB SALDA obecnie eksportuje swoje produkty do ponad 30 krajów, tj.: Belgia, Szwajcaria, Rosja, Estonia, Łotwa, Białoruś, Ukraina, Polska, Szwecja, Norwegia, Niemcy, Austria, Włochy, Bułgaria, Słowenia, Chorwacja, Rumunia, Węgry, Mołdawia, Holandia, Dania, Islandia, Turcja, Grecja Francja, Irlandia, Hiszpania, Gruzja, Czechy czy Wyspy Owcze.

"Zawsze świeże powietrze" to hasło popierające koncepcję naszej firmy.
Odzwierciedla ono nasz główny cel - upewienienie się, że produkty Salda spełniają potrzeby Klientów i zapewniają komfort. Wielokrotne doświadczenie pokazało, że dla naszych Klientów świeże i czyste powietrze w pomieszczeniach jest warunkiem koniecznym, jeśli chcesz pracować produktywnie i czuć się dobrze.
Niech będzie... zawsze świeże powietrze!

SALDA oferuje urządzenia wentylacyjne dla dużych inwestycji przemysłowych i zakładów produkcyjnych, biur, kawiarni, hoteli, jak również indywidualnych gospodarstw domowych.
Dzisiaj podobnie jak wymagania dotyczące komfortu, rosną także wymagania dotyczące zużycia energii elektrycznej, która jest coraz droższa - odpowiedzią na te problemy jest zastosowanie zaawansowanych rozwiązań wentylacyjnych takich jak centrale wyposażone w wymienniki ciepła pozwalające odzyskać nawet do 94% energii cieplnej z powietrza wywiewanego.